Değerlerimiz

Değerlerimiz

Güven

Tazedo için müşterilerinin güveni her şeyin önünde geliyor. Müşterilerimiz gönül rahatlığıyla restoranlarımıza gelebilir ve kendilerini evlerindeymiş gibi rahat hissederek yemek yiyebilir.

Güler yüz

İyi ve kaliteli hizmetin olmazsa olmaz unsuru, güler yüzdür. Tazedo olarak müşterilerimizi her zaman güler yüzle ağırlıyor ve çalışanlarımıza da her zaman güler yüzle yaklaşıyoruz.

Mutlu Müşteri

Müşteri memnuniyeti Tazedo için çok önemli. Müşterilerimizin talep ve beklentilerini dinliyor, onları önemsiyor ve beklentilerini karşılayan çok özel bir hizmet sunuyoruz.

Kalite

Tazedo için kalite, bir yaşam biçimi demek. Ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz hizmette, üst düzey kaliteyi hedefliyoruz ve kalite anlayışımızın odağına da müşterilerimizi yerleştiriyoruz.

Hijyen

Tazedo’da, üretimin her aşamasında, hijyenik ve lezzetli yemekler üreterek beslenme ilkelerine ve gıda ile ilgili mevzuata uymaya büyük özen gösteriyoruz.

Üstün Lezzet

Kaliteli ürünler, hijyen ve özen bir araya gelince, ortaya üstün lezzet çıkıyor. Tazedo ürünleri, üstün lezzetleriyle iştah açıyor.

İleri Teknoloji

Üretim tesisimizi ve restoranlarımızı en ileri teknolojilerle donatıyor ve sağlam bir teknik alt yapı kurguluyoruz.

Yanınızdayız

İş ortaklarımızın her daim yanındayız. Restoran kurulumundan personel eğitimine kadar her konuda destek oluyoruz.