Hakkımızda

Biz Kimiz

Tazedo olarak sofraların vazgeçilmez ve geleneksel lezzetlerinden biri olan, yapımı yöre yöre değişse de 7’den 70’e herkesçe sevilen mantıyı doğal, hijyenik ve lezzetli bir şekilde üretip lezzet severlere ulaştırma hedefiyle çalışıyoruz. 2001 yılında Azerbaycanlı iş adamları olarak kurduğumuz ve faaliyetlerimize ilk olarak Moskova’da başladığımız Tazedo’yu emin adımlarla büyüterek, hizmet kalitemizi ve lezzet üstünlüğümüzü 2005 yılında Ukrayna’ya da taşıdık. Ukrayna’da gerçekleştirdiğimiz yatırımla donuk gıda fabrikamızı kurduk ve çok kısa sürede lezzet severlerin rağbet ettiği bir marka olmayı başardık.

Doğal, sağlıklı ve katkısız üretimimizin yanı sıra hızlı servisimiz ve her cebe uygun ekonomik fiyatlarımızla öne çıkıyor, hem restoranlarımızdaki müşterilerimize özel bir lezzet deneyimi sunuyor hem de paketli ürünlerimizle evinde yemek isteyenlere, mutfaklarında zaman kazandırıyoruz.

Tazedo olarak profesyonel ekibimizin titiz çalışmalarıyla uluslararası standartlarda bir hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini önemseyen markamız “taze, doğal, hızlı, ekonomik” mottosuyla büyümeye ve daha çok kişiye en taze ve en doğal lezzetleri ulaştırmaya devam ediyor.

Tazedo’da Neler Var?

Tazedo’da lezzeti garanti ettiğimiz bir ürün skalasıyla hizmet sunuyoruz.Ürünlerimizde yüzde yüz dana eti kullanılmaktadır  ve kesinlikle soya, koruyucu, margarin, herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Sizlere sunduğumuz benzersiz lezzetlerimiz ise şöyle:

  • Mantı Çeşitleri
  • Köfte Çeşitleri
  • Börek Çeşitleri
  • Ara Sıcaklar
  • Tatlı Çeşitleri

Pakette Neler Var?

Tazedo olarak eşsiz lezzetlerimizi müşterilerimizin evlerine götürmelerine de olanak tanıyoruz. Paketli ürünlerimiz sayesinde Tazedo müşterileri, diledikleri lezzeti evlerinde hazırlayarak kendi sofralarına da taşıyabiliyor.

Tüm ürünlerimizi, özel hijyen ambalajlarıyla satışa sunuyor, müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik gıdaya ulaşabilmesini önemsiyoruz.